Prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska gościem naszego przedszkola

1 17 grudnia 2009 r. nasze przedszkole miało ogromny zaszczyt gościć Panią Profesor Edytę Gruszczyk – Kolczyńską i Panią Ewę Zielińską. Panie przyjęły zaproszenie na spotkanie świąteczne w gronie dyrektorów kołobrzeskich przedszkoli oraz przedstawicieli Kuratorium i Wydziału Edukacji. Przy wspólnym stole, w miłej rodzinnej atmosferze omawiano problemy współczesnej edukacji przedszkolnej. Pani profesor niezwykle ciepło i z uznaniem wypowiadała się o warunkach jakie nasze przedszkole oferuje dzieciom i rodzicom. Nie ukrywamy, że opinia tak znakomitego fachowca ogromnie nas cieszy. Pani Profesor oczywiście nie odmówiła sobie przyjemności pobytu w grupie, gdzie dzieci bez żadnego skrępowania, od razu podjęły wspólną zabawę. Zdjęcia ze spotkania znajdą Państwo w naszej galerii.
19-12-2009 / Maciej Mądrowski

Mikołajki w naszym przedszkolu

Mikołajki w naszym przedszkolu Już od kilku dni dzieciaki z naszego przedszkola przygotowywały się do wizyty Świętego Mikołaja. Zrobiliśmy wspólnie świąteczne ozdoby, udekorowaliśmy salę i ubraliśmy choinkę. Nasz trud się opłacił – przedszkole wygląda pięknie, a Mikołaj zostawił pod choinką mnóstwo fajnych prezentów. Kiedy już przetestowaliśmy wszystkie nowe zabawki, przyszedł czas na chwilę odpoczynku – zorganizowaliśmy sobie seans filmowy z naszymi ulubionymi bajkami o tematyce świątecznej. Aby miło wspominać ten dzień, każdy przedszkolak zabrał do domu paczkę ze słodyczami. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z Mikołajek w naszym przedszkolu.
07-12-2009 / Maciej Mądrowski

Happening z okazji 20-lecia przyjęcia Konwencji o Prawach Dziecka

W dniu dzisiejszym (20.11.2009) przed ratuszem odbył się happening z okazji 20-lecia przyjęcia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Konwencji o Prawach Dziecka, Ten wyjątkowy dokument gwarantuje podstawowe i niezbywalne prawa dzieciom na całym świecie.
W kołobrzeskich uroczystościach nie mogło zabraknąć naszego przedszkola. Reprezentowało nas czworo przedszkolaków wraz z rodzicami. Kulminacyjnym momentem uroczystości było wypuszczenie przez dzieci baloników z zapisanymi prawami dziecka. Było bardzo kolorowo i wesoło, a zdjęcia z happeningu można znaleźć w naszej galerii.
Wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w dzisiejszej uroczystości serdecznie dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie przedszkola :)
20-11-2009 / Maciej Mądrowski

konta rodziców

Od początku listopada zostały uruchomione indywidualne konta rodziców na stronie przedszkola. Po zalogowaniu, rodzice mogą zapoznać się np. z aktualnym jadłospisem, wierszykiem czy piosenką.
Na indywidualne konta rodzice otrzymują również ważne informacje o swoim dziecku i wiadomości o przedszkolu.
12-11-2009 / Maciej Mądrowski

zajęcia dodatkowe

Od października w przedszkolu odbywają się zajęcia z rytmiki. Dzieci bawią się przy akompaniamencie akordeonu. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych muzyków. Odbywają się również zajęcia z tańca, które dzieciom sprawiają wiele radości. Zajęcia prowadzi specjalista z dziedziny tańca towarzyskiego. Odbyły się także badania logopedyczne dzieci przeprowadzone przez zatrudnionego w przedszkolu logopedę. Od listopada rozpocznie się terapia logopedyczna dzieci z wadami wymowy.
01-11-2009

21.09.2009

23.09.2009 o godz. 18.00 odbędzie się zebranie z Rodzicami.
Zapraszamy również tych Rodziców, którzy planują zapisać dzieci do przedszkola.
22-09-2009

21.09.2009

Od 07 września rozpoczęliśmy zajęcia. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, wspólnie bawią się. Powstały już pierwsze prace plastyczne, które ozdabiają przedszkole dając wiele radości oglądającym je Rodzicom. Zawiązały się nawet pierwsze dziecięce przyjaźnie.
22-09-2009

02.09.2009

Po długim oczekiwaniu wreszcie wczoraj dotarły do przedszkola meble, nowiutkie , kolorowe i piękne. Zachwycają wszystkich: rodziców, dzieci i nas.
02-09-2009

16.08.2009

14.08.2009 podpisaliśmy umowę z firmą Insgraf w Szczecinku
( www.insgraf.pl ) na dostawę mebli i wyposażenia do przedszkola. Termin realizacji i dostawy wyposażenia - 26.08.2009r.
16-08-2009

10.08.2009

Od kilku dni po Kołobrzegu jeździ nasz samochód z reklamą przedszkola. Zdjęcie umieściliśmy w galerii.
10-08-2009

03.08.2009 r.

Zakończono prace związane z adaptacją pomieszczeń. Sale są wymalowane. Położono panele podłogowe. Obecnie czekamy na dostawę wyposażenia. Od 17.08.2009 r.zapraszamy Państwa do siedziby przedszkola w godz. 16.00-18.00, gdzie będzie można obejrzeć pomieszczenia i zapisać dziecko. Aktualne zdjęcia w galerii.
04-08-2009